LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

PIERAKSTIES ELEKTRONISKI IZMANTOJOT E-POLIKLINIKAS PAKALPOJUMUS!

E poliklinika ikvienam

Veselības centru apvienības izveidotā vietne www.epoliklinika.lv radīta, domājot par pacienta ērtībām, un tās lietošana ir mūsdienīgi ērta un vienkārša.

Lai pacients ērti un laikus nonākti pie vajadzīgā ārsta un veiktu nepieciešamos izmeklējumus, ir svarīgs pirmais saziņas solis ar veselības aprūpes iestādi. Tādas īsteni operatīvas sazināšanās iesējas ir tik nozīmīgas, kad domājam par savu veselību! Meklējot labākos risinājumus VCA speciālisti ņēmuši vērā to, ka arvien lielāka cilvēku daļa izmanto internetu, mobilos telefonus, interneta mobilo aplikāciju iespējas. Tā radusies ideja radīt iespēju klientiem ar medicīnas centru sazināties attālināti, izmantojot internetu. Šādi risinājumi jau izmantoti citās nozarēs. Piemēram, jau vairāk nekā desmit gadus saziņai ar saviem klientiem bankas izmanto internetbanku. Tās pakalpojumi lielākajai daļai jau tapusi par pašsaprotamu ieradumu. Kādēļ gan veselības aprūpes iestādes nevarētu izmantot attālināto saziņu, ja klientam tā ir ērtāk? Pakalpojums paredzēts pilnīgi visiem klientiem, kuri ir gatavi šo lielisko iespēju izmantot. Protams, lielākā interneta lietotāju daļa ir gados jaunāki cilvēki, taču šobrīd Latvijā tiek īstenotas dažādas programmas, lai interneta lietotāju pulkā iesaistītos arī tie seniori, kuri šo iespēju līdz šim nekad nav izmantojuši. Dažādu e-pakalpojumu skaits arvien pieaug. Liela senioru daļa ar prieku izmanto brīvo interneta piekļuvi, piemēram, bibliotēkās. Protams, lai izmantotu e-poliklīnikas piedāvājumu, ir jāprot rīkoties ar datoru un datora peli, turklāt noteikti ir jābūt interneta pieslēgumam.

Ko mēs iegūstam

Nav jātērē laiks gaidot, ja medicīnas centra tālrunis ir ilgstoši aizņemts vai arī netiek atbildēts uz telefona zvanu un jums jāzvana vēlreiz un vēlreiz. Var plānot savus darbus, esot droši, ka no medicīnas centra stundas laikā jums piezvanīs.

Izmantojot e-poliklīniku, var pieteikties pie ikviena Veselības centru apvienības ārsta, tostarp arī ģimenes ārsta, un visiem vajadzīgajiem izmeklējumiem, kas ir pieejami VCA.

Telefona saruna ar VCA koordinatoru pēc elektroniskās pieteikšanās ir īpaši noderīga priekšrocība, lai izvairītos no kļūmēm. Tā var precizēt katra pacienta medicīnisko vajadzību un dažādas tās nianses, jo mēdz būt gadījumi, kad izpratnes trūkuma un dažādu līdzīgu nosaukumu dēļ pacients pierakstās uz pakalpojumu, kas viņam tomēr, izrādās, nav nepieciešams. Sarunas laikā visas neprecizitātes var noskaidrot. Šis attālinātā pieraksta risinājums ir radīts pacienta ērtībai, ietaupot laiku.

Ikviens var izmantot e-poliklīniku, ja vajadzīgs medicīnas pakalpojums, un palīdzēt saviem vecākiem un vecvecākiem apgūt attālināto reģistrēšanos pie ārsta e-poliklīnikā. Ikviens, kurš lieto datoru, to viegli un ātri var iemācīties. Tādējādi taupīsiet laiku, turklāt vienlaikus apgūstot arī kādas jaunas iemaņas.

KĀ LIETOT E-POLIKLĪNIKU

Viss ir ļoti vienkārši

· Atveram datorā vietni www.epoliklinika.lv

· Izvēlamies vajadzīgo pakalpojumu (no piedāvājuma vai lodziņā ierakstām vajadzīgo).

· Izvēlamies pakalpojuma saņemšanai ērtāko vietu kādā no VCA medicīnas centriem.

· Izvēlamies laiku, kurā būtu vēlams pakalpojumu saņemt (dienas, nedēļas, mēneša laikā).

· Nosūtām pieteikumu.

  • Pirms pieteikuma nosūtīšanas vēl jāaizpilda pavisam īsa anketa (parādīsies uz ekrāna), norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, lai medicīnas iestādes darbiniekam būtu ērti ar jums stundas laikā sazināties.
  • Tad varat plānot savas dienas gaitas un nerūpēties par nepieciešamo pierakstu, jo stundas laikā ar jums pa norādīto tālruni sazināsies veselības centa koordinators, lai precizētu pasūtījuma nianses, vēlmes un pierakstītu uz medicīnas pakalpojumu.
  • Pakalpojumam ir izveidota arī mobilā aplikācija iPhone un Android lietotājiem. Mobilā aplikācija, bet tikai telefonā, pieejama tikpat vienkārši, veicot iepriekšminētās darbības, tikai telefonā. Tā ir kā pielikums vietnei www.epoliklinika.lv, lai to būtu iespējami ērti izmantot mobilā telefona lietotājiem.