LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostikaĢimenes ārsti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Ārstu medicīniskā komisija
Šesterikova Tatjana 404 4 12.30-13.30 12.30-13.30 12.30-13.30 12.30-13.30 12.30-13.30
Ārstu ekspertu komisija
tālrunis 25658881
408 4 08.00-10.30 08.00-10.30 08.00-10.30 08.00-10.30 08.00-10.30
Ārstu prakse psihiatrijā un narkoloģijā
Kaziks Vladimirs
mob. tālr. 29 545 357
Pieraksts notiek sazvanoties pacientam ar speciālistu.
Ārstu prakse narkoloģijā
Jaunušāns Edvīns Pieraksts notiek
atnākot
pieņemšanas laikos.
14.00-19.00 14.00-19.00
Dermatovenerologi
Kasterova Inna 409 4 10.30-18.00 10.30-18.00
Princevs Aleksejs 112 1 09.00-16.00 09.00-14.00
15.00-19.00
Princevs Eduards 112 1 09.00-15.00 10.00-18.00 10.00-18.00
Endokrinologs
Petrovska Liene 304 3 14.00-19.00
Purmale Valentīna 304 3 08.00-11.00 15.00-18.00 08.00-12.00
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets 503  5 08.00-14.00 14.00-18.00 08.00-14.00 14.00-18.00 08.00-14.00
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti
Vītoliņa Guna 504 5 12.00-16.00
Fizioterapija
Kulažska Natāļja (masiere)
Neimane Inese (fizioterapeite)
Pētersone Irina ( ilgstošā prombūtnē)
Sirica Beāta (masiere, fizioterapeite)
503  5 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Flebologs
Moisejenko Vjačeslavs 309 3 14.00-16.00
Gastroenterologs
Barkovska Irēna 304 3 14.30-19.00
Ginekologs
Kalniņa Ināra 509 5 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00
Lobanova Olga 508 5 14.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 (I un III nedēļā) 14.00-19.00
Rezņika-Martova Viktorija 508 5 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-13.00 (I un III nedēļā)
Zdančuka Tatjana 506 5 09.00-12.00 09.00-14.00 10.00-14.00
Zolberga Dace 506 5 15.00-18.00 15.00-18.00 10.00-12.00
Kardiologs
Nikrus Natālija 412 4 17.00-20.00
Liepa Līga 412 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Ķirurgs
Jupatovs Ralfs 308 3 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 14.00-17.00
Moisejenko Vjačeslavs 308 3 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-17.00 08.00-13.00
14.00-17.00
Voskresenskis Igors 308 3 14.00-17.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-17.00
14.00-17.00
Neirologs
Bugrova Violeta 402 4 14.00-18.00
Smildziņa Anita 402 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Oftalmologs
Jansone Skaidrīte 403 4 08.00-16.00
Ļišņova Alīna 403 4 (ilgstošā prombūtnē)
Tjurins Maksims 403 4 15.00-19.00 15.00-19.00 16.00-20.00
Šugajeva Anelija 403 4 15.00-19.00 08.30-12.00  08.00-12.00 08.30-14.00
Otolaringologs
Karganova Kristina 401 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Larioshina Ludmila 401 4 08.00-14.00 08.00-14.00
Jasčišena Nijole 401 4 15.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Rozenberga Silva 401 4 08.00-14.00 14.00-19.00
Pēdu aprūpes kabinets
Hvesko Agita
mob. tālr. 26 349 676
Pieraksts notiek sazvanoties pacientam ar speciālistu.
Procedūru un vakcinācijas kabinets
311  08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00
Proktologs
Moisejenko Vjačeslavs 317 3 16.00-17.00
Psihiatrs
Jumeja Māra
mob. tālr. 27 884 626
Pieraksts notiek sazvanoties pacientam ar speciālistu.
Psihologs
Jansone Ilze
mob. tālr. 26 355 653
Pieraksts notiek sazvanoties pacientam ar speciālistu.
Šteinberga Dace
mob. tālr. 26 812 847
Pieraksts notiek sazvanoties pacientam ar speciālistu.
Radiologi - diagnosti
Čebataroviča Ludmila 306 3 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Ročāns Juris 309 3 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Traumologs - ortopēds
Krustiņš Uldis 302 3 14.30-18.00
Ultrasonogrāfijas speciālists
Purmalis Mārtiņš 309 3 14.00-19.30 14.00-19.30
Ročāns Juris 309 3 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Urologs
Marinska Tatjana 317 3 14.00-17.00 08.00-12.30 14.00-16.00 08.00-12.30
Leoņenko Klims 317 3 17.00-20.00
 
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Centrālās laboratorijas filiāle
416 4 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Doplerogrāfija
Malzubre Maija 309 3 18.00-20.00 15.00-19.00
Elektrokardiogrāfija (EKG)
412 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Fibrogastroskopija
302 3  07.00-09.00 07.00-09..00
Holtera monitorēšana
412 4 09.00-09.30 09.00-09.30 09.00-09.30 09.00-09.30 09.00-09.30
Rentgenogrāfija
306 3 08.00-11.00
11.00-19.00
08.00-11.00
11.00-19.00
08.00-11.00
11.00-19.00
08.00-11.00
11.00-19.00
08.00-11.00
11.00-19.00
Veloergometrija
412 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
 
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Aizikoviča Jeļena 501 5 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Jemeļjanova Valentīna 320 3 14.00-18.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Lankrete Sandra 405 4 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Mambetajeva Rahata 407 4 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Ostrovska Sona 315 3 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00
Petražicka Larisa 415 4 08.00-17.00 08.00-19.00 08.00-17.00 08.00-17.00 09.00-15.00
Zarubina Rita 318 3 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00